Breaking news
  1. СИНО-ЖОЛТА ВИКЕНД НАЈАВА!
  2. WABA/R8 – ПРЕГЛЕД , БАДЕЛКИ ВО ИГРА ЗА 8-ОТ ПАТНИК ВО СУПЕРЛИГАТА!
  3. Бадел 1862 на една победа до следната рунда
  4. Растур-систем во Кисела Вода, Бадел на чекор од остварување на целта
  5. WABA ЛИГА: Бадел го реши Бановичи на убедлив и лесен начин

Плејаут

Плејаут

ПозицијаТимPGWLPCTPFPA
128181080.55611091123
22718990.50011201120
326188100.4449221157
425187110.3898791080
525187110.3898551193
620182160.1117161324
719181170.0566821258