Breaking news
  1. ГОЛЕМА ПОБЕДА ПРОТИВ БАСКЕТ КАМ!
  2. УСПЕШЕН СТАРТ ВО НОВАТА 2023 ГОДИНА!
  3. ПРВА А ЛИГА – К09: БАДЕЛ 1862 – КРИВА ПАЛАНКА!
  4. АЛЕКСАНДРА СТОЈАНОВСКА Е НОВ ИГРАЧ НА МАРИСТАС ЛА КОРУЊА!
  5. 2022 ГОДИНА – УСПЕХ, ИСТОРИЈА, УГЛЕД, ИСКУСТВО, МЛАДОСТ!
placeholder

4 Кјара Атанасова

Name
Кјара Атанасова
Position
Guard
Current Team
Бадел 1862 M14
Leagues
М14 - Група 2
Seasons
2022/2023