Breaking news
  1. Славје во Кисела Вода, Бадел 1862 нов шампион
  2. Badel 1862 vratio naslov
  3. М18-Ф4: ЧЕТВРТО МЕСТО ЗА БАДЕЛКИ!
  4. М18-Ф4: ФИНАЛЕТО БЛИСКУ, А СЕПАК ДАЛЕКУ!
  5. Бадел 1862 нов кошаркарски шампион кај дамите

Vojvodina 021 vs Plamen Pozega

WABA SUPERLEAGUE 08/03/2022 - 16:30
Novi Sad

Recap

 

LIVE STAT

 

 

Видео

Детали

Дата Време Лига Сезона
08/03/2022 16:30 WABA SUPERLEAGUE 2021/2022

Venue

Novi Sad
Нови Сад, Novi Sad City, South Backa Administrative District, Vojvodina, Serbia

Резултати

Тим1234TРезултат
Vojvodina 0213223231896Win
Plamen Pozega127171450Loss