Breaking news
  1. ЗАПОЧНУВА РАЗВРСКАТА – WABA R9, НАЈАВА
  2. ЖКК БАДЕЛ 1862, СВЕТЛАТА СТРАНА НА ЖЕНСКАТА КОШАРКА!
  3. ПОБЕДА ВО КРИВА ПАЛАНКА ЗА 8/8!
  4. ПОБЕДА НА 16-КА ЗА 6/6 И 100%!
  5. СИНО-ЖОЛТА ВИКЕНД НАЈАВА!

Vojvodina 021 vs Feniks

WABA - GROUP A 26/09/2021 - 16:14
Novi Sad

Детали

Дата Време Лига Сезона
26/09/2021 16:14 WABA - GROUP A 2021/2022

Venue

Novi Sad
Нови Сад, Novi Sad City, South Backa Administrative District, Vojvodina, Serbia

Резултати

ТимTРезултат
Vojvodina 02120Win
Feniks0Loss