Breaking news
  1. ПОБЕДА ВО КРИВА ПАЛАНКА ЗА 8/8!
  2. ПОБЕДА НА 16-КА ЗА 6/6 И 100%!
  3. СИНО-ЖОЛТА ВИКЕНД НАЈАВА!
  4. WABA/R8 – ПРЕГЛЕД , БАДЕЛКИ ВО ИГРА ЗА 8-ОТ ПАТНИК ВО СУПЕРЛИГАТА!
  5. Бадел 1862 на една победа до следната рунда

Vojvodina 021 vs Basket Kam

WABA - GROUP A 11/11/2021 - 16:30
Novi Sad

Recap

 

LIVE STAT

 

 

Детали

Дата Време Лига Сезона
11/11/2021 16:30 WABA - GROUP A 2021/2022

Venue

Novi Sad
Нови Сад, Novi Sad City, South Backa Administrative District, Vojvodina, Serbia

Резултати

Тим1234TРезултат
Vojvodina 0211823252086Win
Basket Kam1212171657Loss