Breaking news
  1. Јована и Ања се нашите кошаркарски „бисери“ за кои треба да се грижиме
  2. Павловски: Дали ова е почеток на крај на женската кошарка …!?
  3. КФСМ пријави само една млада селекција, Павловски прашува: Дали е ова е почеток на крајот на женската кошарка?
  4. М16: ПОБЕДА ЗА ПРВО МЕСТО И 100% ЕФЕКТ!
  5. ВИДЕО ИНТЕРВЈУ | Сандра Лазареска и Мартина Маркоска, кошаркарки: Нееднаквоста во кошарката сѐ уште е сериозен проблем!СЛОБОДЕН ПЕЧАТ

Triglav vs Vojvodina 021

WABA - GROUP A,WABA SUPERLEAGUE 27/10/2021 - 20:15
Kranj

Recap

 

LIVE STAT

 

 

Видео

Детали

Дата Време Лига Сезона
27/10/2021 20:15 WABA SUPERLEAGUE 2021/2022

Venue

Kranj
Kranj, Slovenia

Резултати

Тим1234TРезултат
Triglav711222161Loss
Vojvodina 0212217141568Win