Breaking news
  1. СТОЈАНОВСКА ОД БАДЕЛ 1862 СЕ СЕЛИ ВО ГРЦИЈА
  2. 💙💛 САНЧЕ, ТИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА СЕ! 💙💛
  3. М14 – Ф4: БАДЕЛКИ – ВИЦЕШАМПИОНКИ!
  4. М14 – Ф4 – 1/2 ФИНАЛЕ: ПОБЕДА ЗА ФИНАЛЕ!
  5. ЕКИПА ИНТЕРВЈУ – АЛЕКСАНДРА СТОЈАНОВСКА: Репрезентацијата секогаш е комплицирана тема, титулата годинава ми е најслатка во кариерата

Triglav vs Feniks

WABA - GROUP A 26/09/2021 - 16:11
Kranj

Детали

Дата Време Лига Сезона
26/09/2021 16:11 WABA - GROUP A 2021/2022

Venue

Kranj
Kranj, Slovenia

Резултати

ТимTРезултат
Triglav20Win
Feniks0Loss