Breaking news
  1. СТОЈАНОВСКА ОД БАДЕЛ 1862 СЕ СЕЛИ ВО ГРЦИЈА
  2. 💙💛 САНЧЕ, ТИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА СЕ! 💙💛
  3. М14 – Ф4: БАДЕЛКИ – ВИЦЕШАМПИОНКИ!
  4. М14 – Ф4 – 1/2 ФИНАЛЕ: ПОБЕДА ЗА ФИНАЛЕ!
  5. ЕКИПА ИНТЕРВЈУ – АЛЕКСАНДРА СТОЈАНОВСКА: Репрезентацијата секогаш е комплицирана тема, титулата годинава ми е најслатка во кариерата

Triglav vs Buduknost Bemax

WABA - GROUP A,WABA SUPERLEAGUE 03/11/2021 - 20:15
Kranj

Recap

 

LIVE STAT

 

 

Видео

Детали

Дата Време Лига Сезона
03/11/2021 20:15 WABA SUPERLEAGUE 2021/2022

Venue

Kranj
Kranj, Slovenia

Резултати

Тим1234TРезултат
Triglav121711949Loss
Buduknost Bemax232725681Win