Breaking news
  1. ЗАПОЧНУВА РАЗВРСКАТА – WABA R9, НАЈАВА
  2. ЖКК БАДЕЛ 1862, СВЕТЛАТА СТРАНА НА ЖЕНСКАТА КОШАРКА!
  3. ПОБЕДА ВО КРИВА ПАЛАНКА ЗА 8/8!
  4. ПОБЕДА НА 16-КА ЗА 6/6 И 100%!
  5. СИНО-ЖОЛТА ВИКЕНД НАЈАВА!

RMU Banovici vs Plamen Pozega

WABA - GROUP B 15/11/2021 - 18:00
Banovici

Recap

 

LIVE STAT

 

 

Видео

Детали

Дата Време Лига Сезона
15/11/2021 18:00 WABA - GROUP B 2021/2022

Venue

Banovici
Banovići, Banovici municipality, Tuzla Canton, Federation of Bosnia and Herzegovina, 75290, Bosnia and Herzegovina

Резултати

Тим1234TРезултат
RMU Banovici2010201666Loss
Plamen Pozega2024252695Win