Breaking news
  1. ШАМПИОНИ!
  2. М14: ПОБЕДА ВО ШТИП ЗА Ф4!
  3. М16: ПОБЕДА ВО КРИВА ПАЛАНКА ЗА Ф4!
  4. СИНО – ЖОЛТ ПЛЕЈ ОФ ВИКЕНД!
  5. 1/4 ФИНАЛЕ – М16: УСПЕШЕН СТАРТ НА МЛАДИТЕ БАДЕЛКИ!

Plamen Pozega vs Triglav

WABA SUPERLEAGUE 15/03/2022 - 18:00
Pozega

Детали

Дата Време Лига Сезона
15/03/2022 18:00 WABA SUPERLEAGUE 2021/2022

Venue

Pozega
Požega, Grad Požega, Požega-Slavonia County, 34000, Croatia

Резултати

Тим1234TРезултат
Plamen Pozega2320172282Win
Triglav25992467Loss