Breaking news
  1. ЗАПОЧНУВА РАЗВРСКАТА – WABA R9, НАЈАВА
  2. ЖКК БАДЕЛ 1862, СВЕТЛАТА СТРАНА НА ЖЕНСКАТА КОШАРКА!
  3. ПОБЕДА ВО КРИВА ПАЛАНКА ЗА 8/8!
  4. ПОБЕДА НА 16-КА ЗА 6/6 И 100%!
  5. СИНО-ЖОЛТА ВИКЕНД НАЈАВА!

Plamen Pozega vs RMU Banovici

WABA - GROUP B 03/11/2021 - 18:00
Pozega

Recap

 

LIVE STAT

 

 

Видео

Детали

Дата Време Лига Сезона
03/11/2021 18:00 WABA - GROUP B 2021/2022

Venue

Pozega
Požega, Grad Požega, Požega-Slavonia County, 34000, Croatia

Резултати

Тим1234TРезултат
Plamen Pozega21322820101Win
RMU Banovici1912111153Loss