Breaking news
  1. М18-Ф4: ЧЕТВРТО МЕСТО ЗА БАДЕЛКИ!
  2. М18-Ф4: ФИНАЛЕТО БЛИСКУ, А СЕПАК ДАЛЕКУ!
  3. Бадел 1862 нов кошаркарски шампион кај дамите
  4. БАДЕЛ 1862 Е ШАМПИОН ВО ПРВА ЛИГА – ЖЕНИ ЗА 2021-2022
  5. По четири години, Бадел е шампион на Македонија

Partizan vs Basket Kam

WABA PLAY OUT 03/03/2022 - 17:00
Belgrade

Детали

Дата Време Лига Сезона
03/03/2022 17:00 WABA PLAY OUT 2021/2022

Venue

Belgrade
Belgrade, City of Belgrade, Central Serbia, 11000, Serbia

Резултати

Тим1234TРезултат
Partizan 19532323221886Win
Basket Kam1617201871Loss