Breaking news
  1. ЗАПОЧНУВА РАЗВРСКАТА – WABA R9, НАЈАВА
  2. ЖКК БАДЕЛ 1862, СВЕТЛАТА СТРАНА НА ЖЕНСКАТА КОШАРКА!
  3. ПОБЕДА ВО КРИВА ПАЛАНКА ЗА 8/8!
  4. ПОБЕДА НА 16-КА ЗА 6/6 И 100%!
  5. СИНО-ЖОЛТА ВИКЕНД НАЈАВА!

Partizan 1953 vs Plamen Pozega

WABA - GROUP B 24/11/2021 - 18:00
Belgrade

Recap

 

LIVE STAT

 

 

Видео

Детали

Дата Време Лига Сезона
24/11/2021 18:00 WABA - GROUP B 2021/2022

Venue

Belgrade
Belgrade, City of Belgrade, Central Serbia, 11000, Serbia

Резултати

Тим1234TРезултат
Partizan 1953822172067Loss
Plamen Pozega1918152678Win