Breaking news
  1. Време е за поддршка на Баделки, во Скопје доаѓаат Бановиќи и Партизан
  2. Бадел брка историски успех во ВАБА лигата
  3. ЖКК Бадел повикува на поддршка во пресрет на клучните дуели во ВАБА за пласман во Суперлигата!
  4. ЖКК БАДЕЛ 1862 – РМУ БАНОВИЌИ, НАЈАВА!
  5. ОПЕРАЦИЈАТА “WABA СУПЕРЛИГА” – ЧИН1 МОЖЕ ДА ЗАПОЧНЕ

Montana 2003 vs Badel 1862

WABA - GROUP B 03/11/2021 - 17:00
Montana

Recap

 

LIVE STAT

 

 

Видео

Детали

Дата Време Лига Сезона
03/11/2021 17:00 WABA - GROUP B 2021/2022

Venue

Montana
Montana, 3400, Bulgaria

Резултати

Тим1234TРезултат
Montana 20032225201481Win
Бадел 18621911151863Loss