Breaking news
  1. СТОЈАНОВСКА ОД БАДЕЛ 1862 СЕ СЕЛИ ВО ГРЦИЈА
  2. 💙💛 САНЧЕ, ТИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА СЕ! 💙💛
  3. М14 – Ф4: БАДЕЛКИ – ВИЦЕШАМПИОНКИ!
  4. М14 – Ф4 – 1/2 ФИНАЛЕ: ПОБЕДА ЗА ФИНАЛЕ!
  5. ЕКИПА ИНТЕРВЈУ – АЛЕКСАНДРА СТОЈАНОВСКА: Репрезентацијата секогаш е комплицирана тема, титулата годинава ми е најслатка во кариерата

Cinkarna Celje vs Triglav

WABA SUPERLEAGUE 05/01/2022 - 18:00
Celje

Видео

Детали

Дата Време Лига Сезона
05/01/2022 18:00 WABA SUPERLEAGUE 2021/2022

Venue

Celje
Celje, Slovenia

Резултати

Тим1234TРезултат
Cinkarna2414131869Win
Triglav61812945Loss