Breaking news
  1. ЖКК БАДЕЛ 1862, СВЕТЛАТА СТРАНА НА ЖЕНСКАТА КОШАРКА!
  2. ПОБЕДА ВО КРИВА ПАЛАНКА ЗА 8/8!
  3. ПОБЕДА НА 16-КА ЗА 6/6 И 100%!
  4. СИНО-ЖОЛТА ВИКЕНД НАЈАВА!
  5. WABA/R8 – ПРЕГЛЕД , БАДЕЛКИ ВО ИГРА ЗА 8-ОТ ПАТНИК ВО СУПЕРЛИГАТА!

Cinkarna Celje vs RMU Banovici

WABA - GROUP B 27/10/2021 - 18:00
Celje

Recap

 

LIVE STAT

 

 

Видео

Детали

Дата Време Лига Сезона
27/10/2021 18:00 WABA - GROUP B 2021/2022

Venue

Celje
Celje, Slovenia

Резултати

Тим1234TРезултат
Cinkarna33342728122Win
RMU Banovici813141550Loss