Breaking news
  1. СТОЈАНОВСКА ОД БАДЕЛ 1862 СЕ СЕЛИ ВО ГРЦИЈА
  2. 💙💛 САНЧЕ, ТИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА СЕ! 💙💛
  3. М14 – Ф4: БАДЕЛКИ – ВИЦЕШАМПИОНКИ!
  4. М14 – Ф4 – 1/2 ФИНАЛЕ: ПОБЕДА ЗА ФИНАЛЕ!
  5. ЕКИПА ИНТЕРВЈУ – АЛЕКСАНДРА СТОЈАНОВСКА: Репрезентацијата секогаш е комплицирана тема, титулата годинава ми е најслатка во кариерата

Cinkarna Celje vs Partizan 1953

WABA - GROUP B 21/12/2021 - 18:00
Celje

Recap

 

LIVE STAT

 

 

Видео

Детали

Дата Време Лига Сезона
21/12/2021 18:00 WABA - GROUP B 2021/2022

Venue

Celje
Celje, Slovenia

Резултати

Тим1234TРезултат
Cinkarna29302125105Win
Partizan 1953152113857Loss