Breaking news
  1. ЗАПОЧНУВА РАЗВРСКАТА – WABA R9, НАЈАВА
  2. ЖКК БАДЕЛ 1862, СВЕТЛАТА СТРАНА НА ЖЕНСКАТА КОШАРКА!
  3. ПОБЕДА ВО КРИВА ПАЛАНКА ЗА 8/8!
  4. ПОБЕДА НА 16-КА ЗА 6/6 И 100%!
  5. СИНО-ЖОЛТА ВИКЕНД НАЈАВА!

Buduknost Bemax vs Vojvodina 021

WABA - GROUP A 24/11/2021 - 18:30
Подгорица

Recap

 

LIVE STAT

 

 

Видео

Детали

Дата Време Лига Сезона
24/11/2021 18:30 WABA - GROUP A 2021/2022

Venue

Подгорица
Podgorica, Podgorica Capital City, Montenegro

Резултати

Тим1234TРезултат
Buduknost Bemax2420211479Win
Vojvodina 0211812131356Loss