Breaking news
  1. СТОЈАНОВСКА ОД БАДЕЛ 1862 СЕ СЕЛИ ВО ГРЦИЈА
  2. 💙💛 САНЧЕ, ТИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА СЕ! 💙💛
  3. М14 – Ф4: БАДЕЛКИ – ВИЦЕШАМПИОНКИ!
  4. М14 – Ф4 – 1/2 ФИНАЛЕ: ПОБЕДА ЗА ФИНАЛЕ!
  5. ЕКИПА ИНТЕРВЈУ – АЛЕКСАНДРА СТОЈАНОВСКА: Репрезентацијата секогаш е комплицирана тема, титулата годинава ми е најслатка во кариерата

Buduknost Bemax vs Triglav

WABA - GROUP A,WABA SUPERLEAGUE 30/09/2021 - 17:30
Подгорица

Детали

Дата Време Лига Сезона
30/09/2021 17:30 WABA SUPERLEAGUE 2021/2022

Venue

Подгорица
Podgorica, Podgorica Capital City, Montenegro

Резултати

ТимTРезултат
Buduknost Bemax87Win
Triglav51Loss