Breaking news
  1. ЖКК БАДЕЛ 1862, СВЕТЛАТА СТРАНА НА ЖЕНСКАТА КОШАРКА!
  2. ПОБЕДА ВО КРИВА ПАЛАНКА ЗА 8/8!
  3. ПОБЕДА НА 16-КА ЗА 6/6 И 100%!
  4. СИНО-ЖОЛТА ВИКЕНД НАЈАВА!
  5. WABA/R8 – ПРЕГЛЕД , БАДЕЛКИ ВО ИГРА ЗА 8-ОТ ПАТНИК ВО СУПЕРЛИГАТА!

Buduknost Bemax vs Feniks

WABA - GROUP A 26/09/2021 - 16:00
Подгорица

Детали

Дата Време Лига Сезона
26/09/2021 16:00 WABA - GROUP A 2021/2022

Venue

Подгорица
Podgorica, Podgorica Capital City, Montenegro

Резултати

ТимTРезултат
Buduknost Bemax20Win
Feniks0Loss