Breaking news
  1. ЗАПОЧНУВА РАЗВРСКАТА – WABA R9, НАЈАВА
  2. ЖКК БАДЕЛ 1862, СВЕТЛАТА СТРАНА НА ЖЕНСКАТА КОШАРКА!
  3. ПОБЕДА ВО КРИВА ПАЛАНКА ЗА 8/8!
  4. ПОБЕДА НА 16-КА ЗА 6/6 И 100%!
  5. СИНО-ЖОЛТА ВИКЕНД НАЈАВА!

Basket Kam vs Vojvodina 021

WABA - GROUP A 29/09/2021 - 18:00
Македонска Каменица

Детали

Дата Време Лига Сезона
29/09/2021 18:00 WABA - GROUP A 2021/2022

Venue

Македонска Каменица
Makedonska Kamenica, North Macedonia

Резултати

ТимTРезултат
Basket Kam48Loss
Vojvodina 021100Win