Breaking news
  1. 💙💛 СОРАБОТКАТА ПРОДОЛЖУВА СО САНДРА ЛАЗАРЕВСКА И МАРИЈА ДИМИТРИЈЕВИЌ 💙💛
  2. 💙💛 Kaitlyn Mathieu – БАДЕЛ 1862, СОРАБОТКАТА ПРОДОЛЖУВА 💙💛
  3. СООПШТЕНИЕ ДО ЈАВНОСТА!
  4. СТОЈАНОВСКА ОД БАДЕЛ 1862 СЕ СЕЛИ ВО ГРЦИЈА
  5. 💙💛 САНЧЕ, ТИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА СЕ! 💙💛

Basket Kam vs Buduknost Bemax

WABA - GROUP A 08/12/2021 - 18:30
Подгорица

Recap

 

LIVE STAT

 

 

Видео

Детали

Дата Време Лига Сезона
08/12/2021 18:30 WABA - GROUP A 2021/2022

Venue

Подгорица
Podgorica, Podgorica Capital City, Montenegro

Резултати

Тим1234TРезултат
Basket Kam1016142161Loss
Buduknost Bemax2619212187Win