Breaking news
  1. ПОБЕДА ВО КРИВА ПАЛАНКА ЗА 8/8!
  2. ПОБЕДА НА 16-КА ЗА 6/6 И 100%!
  3. СИНО-ЖОЛТА ВИКЕНД НАЈАВА!
  4. WABA/R8 – ПРЕГЛЕД , БАДЕЛКИ ВО ИГРА ЗА 8-ОТ ПАТНИК ВО СУПЕРЛИГАТА!
  5. Бадел 1862 на една победа до следната рунда

Badel 1862 vs Plamen Pozega

WABA - GROUP B 21/10/2021 - 19:00
Скопје

Recap

 

LIVE STAT

 

 

Видео

Детали

Дата Време Лига Сезона
21/10/2021 19:00 WABA - GROUP B 2021/2022

Venue

Скопје
Skopje, Municipality of Centar, City of Skopje, Skopje Region, Macedonia

Резултати

Тим1234TРезултат
Бадел 18621214191560Loss
Plamen Pozega2419132884Win