Breaking news
  1. Кадетките на Бадел 1862 по ново искуство во Германија
  2. WABA U17 u Celju i Skopju
  3. Бадел и Вардар викендов со настапи во АБА лигата
  4. Бадел 1862 секогаш чекор напред, во стилот на европските тимови ја најави сезоната (ФОТО)
  5. БАДЕЛ 1862 /У17/ во пресрет на почетокот на WABA U17 2023/2024 – ФОТОГАЛЕРИЈА!

ЖКК Шкупи (М18) vs ЖКК Струга (М18)

Младинска лига М18,Плеј оф - М18 19/06/2021 - 15:00
Скопје

Видео

Детали

Дата Време Лига Сезона
19/06/2021 15:00 Плеј оф - М18 2020

Venue

Скопје
Skopje, Municipality of Centar, City of Skopje, Skopje Region, Macedonia

Резултати

ТимTРезултат
ЖКК Шкупи М1835Loss
ЖКК Струга 2009 М1847Win