Breaking news
  1. БАДЕЛ 1862 Е ШАМПИОН ВО ПРВА ЛИГА – ЖЕНИ ЗА 2021-2022
  2. По четири години, Бадел е шампион на Македонија
  3. БАДЕЛ 1862 ЈА ОСВОИ МАКЕДОНСКА КАМЕНИЦА И ГО ВРАТИ ПЕХАРОТ!
  4. Бадел 1862 со „брејк“ во Македонска Каменица го врати трофејот во своите витрини
  5. Бадел 1862 со „брејк“ во Македонска Каменица ја врати титулата во Скопје!

ЖКК Трокал vs ЖКК Работнички

Плејаут,Прва Лига - Група Запад,Супер лига 31/01/2021 - 16:30
Кавадарци

Детали

Дата Време Лига Сезона
31/01/2021 16:30 Прва Лига - Група Запад 2020

Venue

Кавадарци
Kavadarci, Minicipality of Kavadarci, Vardar Region, 1430, Macedonia

Резултати

Тим1234TРезултат
Трокал10771135Loss
Работнички1812172067Win