Breaking news
  1. СИНО-ЖОЛТА ВИКЕНД НАЈАВА!
  2. WABA/R8 – ПРЕГЛЕД , БАДЕЛКИ ВО ИГРА ЗА 8-ОТ ПАТНИК ВО СУПЕРЛИГАТА!
  3. Бадел 1862 на една победа до следната рунда
  4. Растур-систем во Кисела Вода, Бадел на чекор од остварување на целта
  5. WABA ЛИГА: Бадел го реши Бановичи на убедлив и лесен начин

ЖКК Трокал (М18) vs ЖКК Бадел 1862 (М18)

М18 - Елининации,Младинска лига М18 06/06/2021 - 11:00
Скопје

Видео

Детали

Дата Време Лига Сезона
06/06/2021 11:00 М18 - Елининации 2020

Venue

Скопје
Skopje, Municipality of Centar, City of Skopje, Skopje Region, Macedonia

Резултати

ТимTРезултат
ЖКК Трокал М1828Loss
Бадел 1862 M1853Win