Breaking news
  1. Кадетките на Бадел 1862 по ново искуство во Германија
  2. WABA U17 u Celju i Skopju
  3. Бадел и Вардар викендов со настапи во АБА лигата
  4. Бадел 1862 секогаш чекор напред, во стилот на европските тимови ја најави сезоната (ФОТО)
  5. БАДЕЛ 1862 /У17/ во пресрет на почетокот на WABA U17 2023/2024 – ФОТОГАЛЕРИЈА!

ЖКК Трокал (М16) vs ЖКК Тим Арена (М16)

М16 Елиминации,Младинска лига М16 06/06/2021 - 14:00
Скопје

Детали

Дата Време Лига Сезона
06/06/2021 14:00 М16 Елиминации 2020

Venue

Скопје
Skopje, Municipality of Centar, City of Skopje, Skopje Region, Macedonia

Резултати

ТимTРезултат
ЖКК Трокал M1666Win
ЖКК Тим Арена М1637Loss