Breaking news
  1. ЗАПОЧНУВА РАЗВРСКАТА – WABA R9, НАЈАВА
  2. ЖКК БАДЕЛ 1862, СВЕТЛАТА СТРАНА НА ЖЕНСКАТА КОШАРКА!
  3. ПОБЕДА ВО КРИВА ПАЛАНКА ЗА 8/8!
  4. ПОБЕДА НА 16-КА ЗА 6/6 И 100%!
  5. СИНО-ЖОЛТА ВИКЕНД НАЈАВА!

ЖКК Струга vs ЖКК Шкупи

Плејаут,Прва Лига - Група Запад,Супер лига 27/02/2021 - 12:00
Струга

Детали

Дата Време Лига Сезона
27/02/2021 12:00 Прва Лига - Група Запад 2020

Venue

Струга
Struga, Municipality of Struga, Southwestern Region, 36330, Macedonia

Резултати

ТимTРезултат
Струга67Win
Шкупи38Loss