Breaking news
  1. ПОБЕДА ВО КРИВА ПАЛАНКА ЗА 8/8!
  2. ПОБЕДА НА 16-КА ЗА 6/6 И 100%!
  3. СИНО-ЖОЛТА ВИКЕНД НАЈАВА!
  4. WABA/R8 – ПРЕГЛЕД , БАДЕЛКИ ВО ИГРА ЗА 8-ОТ ПАТНИК ВО СУПЕРЛИГАТА!
  5. Бадел 1862 на една победа до следната рунда

ЖКК Струга 2009 vs ЖКК Пантери

Плејаут,Прва Лига - Група Запад,Супер лига 13/02/2021 - 17:00
Струга

Детали

Дата Време Лига Сезона
13/02/2021 17:00 Прва Лига - Група Запад 2020

Venue

Струга
Struga, Municipality of Struga, Southwestern Region, 36330, Macedonia

Резултати

Тим1234TРезултат
Струга1324131565Win
ЖКК Пантери843924Loss