Breaking news
  1. ЖКК БАДЕЛ 1862, СВЕТЛАТА СТРАНА НА ЖЕНСКАТА КОШАРКА!
  2. ПОБЕДА ВО КРИВА ПАЛАНКА ЗА 8/8!
  3. ПОБЕДА НА 16-КА ЗА 6/6 И 100%!
  4. СИНО-ЖОЛТА ВИКЕНД НАЈАВА!
  5. WABA/R8 – ПРЕГЛЕД , БАДЕЛКИ ВО ИГРА ЗА 8-ОТ ПАТНИК ВО СУПЕРЛИГАТА!

ЖКК Струга (М18) vs ЖКК Трокал (М18)

М18 - Елининации,Младинска лига М18 13/06/2021 - 18:00
Скопје

Видео

Детали

Дата Време Лига Сезона
13/06/2021 18:00 М18 - Елининации 2020

Venue

Скопје
Skopje, Municipality of Centar, City of Skopje, Skopje Region, Macedonia

Резултати

ТимTРезултат
ЖКК Струга 2009 М1864Win
ЖКК Трокал М1843Loss