Breaking news
  1. WABA/R8 – ПРЕГЛЕД , БАДЕЛКИ ВО ИГРА ЗА 8-ОТ ПАТНИК ВО СУПЕРЛИГАТА!
  2. Бадел 1862 на една победа до следната рунда
  3. Растур-систем во Кисела Вода, Бадел на чекор од остварување на целта
  4. WABA ЛИГА: Бадел го реши Бановичи на убедлив и лесен начин
  5. Кошаркарите на Бадел 1962 испишаа клупска историја во Јадранската лига

ЖКК Струга (М18) vs ЖКК Бадел 1862 (М18)

Младинска лига М18,Плеј оф - М18 20/06/2021 - 19:30
Скопје

Видео

Детали

Дата Време Лига Сезона
20/06/2021 19:30 Плеј оф - М18 2020

Venue

Скопје
Skopje, Municipality of Centar, City of Skopje, Skopje Region, Macedonia

Резултати

Тим1234TРезултат
ЖКК Струга 2009 М188914637Loss
Бадел 1862 M181711261064Win