Breaking news
  1. МАРТИНА, СО ТЕБЕ СМЕ ОД 💙💛!
  2. IN MEMORIAM: БОРЧЕ ФИЛЧЕВ
  3. РЕПОРТАЖА ОД ТРЕНИНГ КАМПОТ АКВА ЛИНА – ОХРИД
  4. 💙💛 НЕНА, ТИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА СЕ! 💙💛
  5. 💙💛 СОРАБОТКАТА ПРОДОЛЖУВА СО САНДРА ЛАЗАРЕВСКА И МАРИЈА ДИМИТРИЈЕВИЌ 💙💛

ЖКК Про Баскет vs ЖКК Крива Паланка

Плејаут,Прва Лига - Група Исток,Супер лига 18/02/2021 - 17:30
Кавадарци

Детали

Дата Време Лига Сезона
18/02/2021 17:30 Прва Лига - Група Исток 2020

Venue

Кавадарци
Kavadarci, Minicipality of Kavadarci, Vardar Region, 1430, Macedonia

Резултати

Тим1234TРезултат
ПроБаскет 1512171660Win
Крива Паланка1113121753Loss