Breaking news
  1. ЗАПОЧНУВА РАЗВРСКАТА – WABA R9, НАЈАВА
  2. ЖКК БАДЕЛ 1862, СВЕТЛАТА СТРАНА НА ЖЕНСКАТА КОШАРКА!
  3. ПОБЕДА ВО КРИВА ПАЛАНКА ЗА 8/8!
  4. ПОБЕДА НА 16-КА ЗА 6/6 И 100%!
  5. СИНО-ЖОЛТА ВИКЕНД НАЈАВА!

ЖКК Про Баскет vs ЖКК Вардар

Плејаут,Прва Лига - Група Исток,Супер лига 13/03/2021 - 13:00
Кавадарци

Детали

Дата Време Лига Сезона
13/03/2021 13:00 Прва Лига - Група Исток 2020

Venue

Кавадарци
Kavadarci, Minicipality of Kavadarci, Vardar Region, 1430, Macedonia

Резултати

ТимTРезултат
ПроБаскет 55Loss
ЖКК Вардар88Win