Breaking news
  1. Славје во Кисела Вода, Бадел 1862 нов шампион
  2. Badel 1862 vratio naslov
  3. М18-Ф4: ЧЕТВРТО МЕСТО ЗА БАДЕЛКИ!
  4. М18-Ф4: ФИНАЛЕТО БЛИСКУ, А СЕПАК ДАЛЕКУ!
  5. Бадел 1862 нов кошаркарски шампион кај дамите

ЖКК Патриот vs ЖКК Гостивар

Прва Б лига 20/03/2022 - 18:30
Делчево

Детали

Дата Време Лига Сезона
20/03/2022 18:30 Прва Б лига 2021/2022

Venue

Делчево
Delchevo, Prvi Reon, Delchevo, Municipality of Delchevo, Eastern Region, 2320, Macedonia

Резултати

ТимTРезултат
Партиот 201668Win
Гостивар52Loss