Breaking news
  1. БАДЕЛ 1862 Е ШАМПИОН ВО ПРВА ЛИГА – ЖЕНИ ЗА 2021-2022
  2. По четири години, Бадел е шампион на Македонија
  3. БАДЕЛ 1862 ЈА ОСВОИ МАКЕДОНСКА КАМЕНИЦА И ГО ВРАТИ ПЕХАРОТ!
  4. Бадел 1862 со „брејк“ во Македонска Каменица го врати трофејот во своите витрини
  5. Бадел 1862 со „брејк“ во Македонска Каменица ја врати титулата во Скопје!

ЖКК Пантери vs ЖКК Работнички

Плејаут,Прва Лига - Група Запад,Супер лига 07/02/2021 - 15:30
Скопје

Детали

Дата Време Лига Сезона
07/02/2021 15:30 Прва Лига - Група Запад 2020

Venue

Скопје
Skopje, Municipality of Centar, City of Skopje, Skopje Region, Macedonia

Резултати

Тим1234TРезултат
ЖКК Пантери357419Loss
Работнички2226142183Win