Breaking news
  1. ШАМПИОНИ!
  2. М14: ПОБЕДА ВО ШТИП ЗА Ф4!
  3. М16: ПОБЕДА ВО КРИВА ПАЛАНКА ЗА Ф4!
  4. СИНО – ЖОЛТ ПЛЕЈ ОФ ВИКЕНД!
  5. 1/4 ФИНАЛЕ – М16: УСПЕШЕН СТАРТ НА МЛАДИТЕ БАДЕЛКИ!

ЖКК Куманово vs ЖКК Гостивар

Плејаут 09/05/2021 - 13:30
Куманово

Детали

Дата Време Лига Сезона
09/05/2021 13:30 Плејаут 2020

Venue

Куманово
Kumanovo, Municipality of Kumanovo, Northeastern Region, 1300, Macedonia

Резултати

ТимTРезултат
Куманово38Loss
Гостивар48Win