Breaking news
  1. СИНО-ЖОЛТА ВИКЕНД НАЈАВА!
  2. WABA/R8 – ПРЕГЛЕД , БАДЕЛКИ ВО ИГРА ЗА 8-ОТ ПАТНИК ВО СУПЕРЛИГАТА!
  3. Бадел 1862 на една победа до следната рунда
  4. Растур-систем во Кисела Вода, Бадел на чекор од остварување на целта
  5. WABA ЛИГА: Бадел го реши Бановичи на убедлив и лесен начин

ЖКК Куманово vs ЖКК Баскет Кам

Плејаут,Прва Лига - Група Исток,Супер лига 24/02/2021 - 18:00
Куманово

Детали

Дата Време Лига Сезона
24/02/2021 18:00 Прва Лига - Група Исток 2020

Venue

Куманово
Kumanovo, Municipality of Kumanovo, Northeastern Region, 1300, Macedonia

Резултати

Тим1234TРезултат
Куманово4981334Loss
Basket Kam34182030102Win