Breaking news
  1. ЗАПОЧНУВА РАЗВРСКАТА – WABA R9, НАЈАВА
  2. ЖКК БАДЕЛ 1862, СВЕТЛАТА СТРАНА НА ЖЕНСКАТА КОШАРКА!
  3. ПОБЕДА ВО КРИВА ПАЛАНКА ЗА 8/8!
  4. ПОБЕДА НА 16-КА ЗА 6/6 И 100%!
  5. СИНО-ЖОЛТА ВИКЕНД НАЈАВА!

ЖКК Крива Паланка (М16) vs ЖКК Трокал (М16)

М16 - Група Исток 04/04/2021 - 14:00
Крива Паланка

Детали

Дата Време Лига Сезона
04/04/2021 14:00 М16 - Група Исток 2020

Venue

Крива Паланка
Kriva Palanka, Municipality of Kriva Palanka, Northeastern Region, 1330, Macedonia

Резултати

ТимTРезултат
ЖКК Крива Паланка M1673Win
ЖКК Трокал M1651Loss