Breaking news
  1. ПОБЕДА ВО КРИВА ПАЛАНКА ЗА 8/8!
  2. ПОБЕДА НА 16-КА ЗА 6/6 И 100%!
  3. СИНО-ЖОЛТА ВИКЕНД НАЈАВА!
  4. WABA/R8 – ПРЕГЛЕД , БАДЕЛКИ ВО ИГРА ЗА 8-ОТ ПАТНИК ВО СУПЕРЛИГАТА!
  5. Бадел 1862 на една победа до следната рунда

ЖКК Крива Паланка (М16) vs ЖКК Тим Арена (М16)

М16 - Група Исток 21/03/2021 - 15:00
Крива Паланка

Детали

Дата Време Лига Сезона
21/03/2021 15:00 М16 - Група Исток 2020

Venue

Крива Паланка
Kriva Palanka, Municipality of Kriva Palanka, Northeastern Region, 1330, Macedonia

Резултати

ТимTРезултат
ЖКК Крива Паланка M1683Win
ЖКК Тим Арена М1647Loss