Breaking news
  1. СТОЈАНОВСКА ОД БАДЕЛ 1862 СЕ СЕЛИ ВО ГРЦИЈА
  2. 💙💛 САНЧЕ, ТИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА СЕ! 💙💛
  3. М14 – Ф4: БАДЕЛКИ – ВИЦЕШАМПИОНКИ!
  4. М14 – Ф4 – 1/2 ФИНАЛЕ: ПОБЕДА ЗА ФИНАЛЕ!
  5. ЕКИПА ИНТЕРВЈУ – АЛЕКСАНДРА СТОЈАНОВСКА: Репрезентацијата секогаш е комплицирана тема, титулата годинава ми е најслатка во кариерата

ЖКК Баскет Кам vs ЖКК Бадел 1862

Супер Куп - 2020/2021 25/09/2021 - 17:00
Скопје

Видео

Детали

Дата Време Лига Сезона
25/09/2021 17:00 Супер Куп - 2020/2021 2020

Venue

Скопје
Skopje, Municipality of Centar, City of Skopje, Skopje Region, Macedonia

Резултати

Тим1234TРезултат
Basket Kam1914172272Loss
Бадел 18622227172288Win