Breaking news
  1. Кадетките на Бадел 1862 по ново искуство во Германија
  2. WABA U17 u Celju i Skopju
  3. Бадел и Вардар викендов со настапи во АБА лигата
  4. Бадел 1862 секогаш чекор напред, во стилот на европските тимови ја најави сезоната (ФОТО)
  5. БАДЕЛ 1862 /У17/ во пресрет на почетокот на WABA U17 2023/2024 – ФОТОГАЛЕРИЈА!

ЖКК Бадел 1862 /М18/ vs ЖКК Шкупи /М18/

М18 - Група 2 23/10/2022 - 11:00
Скопје

Детали

Дата Време Лига Сезона
23/10/2022 11:00 М18 - Група 2 2022/2023

Venue

Скопје
Skopje, Municipality of Centar, City of Skopje, Skopje Region, Macedonia

Резултати

Тим1234TРезултат
Бадел 1862 M1830233018101Win
ЖКК Шкупи М18141791757Loss