Breaking news
  1. ЗАПОЧНУВА РАЗВРСКАТА – WABA R9, НАЈАВА
  2. ЖКК БАДЕЛ 1862, СВЕТЛАТА СТРАНА НА ЖЕНСКАТА КОШАРКА!
  3. ПОБЕДА ВО КРИВА ПАЛАНКА ЗА 8/8!
  4. ПОБЕДА НА 16-КА ЗА 6/6 И 100%!
  5. СИНО-ЖОЛТА ВИКЕНД НАЈАВА!

ЖКК Бадел 1862 (М16) vs ЖКК Тетова Булс (М16)

М16 Елиминации,Младинска лига М16 05/06/2021 - 13:30
Скопје

Детали

Дата Време Лига Сезона
05/06/2021 13:30 М16 Елиминации 2020

Venue

Скопје
Skopje, Municipality of Centar, City of Skopje, Skopje Region, Macedonia

Резултати

Тим1234TРезултат
Бадел1862 М163521111481Win
ЖКК Тетова Булс М167641330Loss