Breaking news
  1. ПОБЕДА ВО КРИВА ПАЛАНКА ЗА 8/8!
  2. ПОБЕДА НА 16-КА ЗА 6/6 И 100%!
  3. СИНО-ЖОЛТА ВИКЕНД НАЈАВА!
  4. WABA/R8 – ПРЕГЛЕД , БАДЕЛКИ ВО ИГРА ЗА 8-ОТ ПАТНИК ВО СУПЕРЛИГАТА!
  5. Бадел 1862 на една победа до следната рунда

ЖКК Бадел (М14) vs ЖКК Струга (М14)

Младинска лига М14,Плеј оф М14 22/06/2021 - 15:00
Скопје

Видео

Детали

Дата Време Лига Сезона
22/06/2021 15:00 Плеј оф М14 2020

Venue

Скопје
Skopje, Municipality of Centar, City of Skopje, Skopje Region, Macedonia

Резултати

ТимTРезултат
Бадел 1862 M1429Loss
ЖКК Струга 200950Win