Екипата на ЖКК Вардар (М16) е четвртиот патник на годинешното разигрување за шампионската титула.

на 15.06.2021 година, во СРЦ Кале, во полуфиналните средби ќе се сретна:

15:00      ЖКК Крива Паланка (М16) – ЖКК Вардар (М16)

17:30      ЖКК Трокал (М16) – ЖКК Бадел 1862 (М16)

Финалето и натпреварот за 3-то место ќе се одиграат на 16.06.2021 година.

 

12.06.2021

ЖКК БАДЕЛ 1862